کمربند مردانه چرم بوفالو باعث خورد شدن مهره ی کمر یک مرد شد

یکی از نکاتی که هنگام خرید کمربند مردانه چرم بوفالو نادیده گرفته می شود، طول آن است. قد آن هر چه که باشد، به یاد داشته باشید که کمربند چرمی را همیشه باید روی سوراخ سوم ببندید.

قسمت اضافی برای جلوگیری از لک یا مزاحم قسمت های اضافی باید 8-10 سانتی متر باشد. سوراخ های تسمه معمولاً 5 تا هستند، بنابراین به اندازه ها دقت کنید.

با این حال، در صورت خرید کمربند با طول و اندازه نامناسب، ناامید نشوید. در واقع، بسیاری از مردان تمایل به کاهش یا افزایش سانتی متر در ناحیه شکم و باسن دارند.

بنابراین، داشتن یک کمربند چرمی عالی غیرممکن است. به همین دلیل، بسیاری از مدل ها به شما امکان می دهند یک قطعه را برش دهید، همچنین سگک را جدا کنید.

کمربند

همه چیز از بو شروع می شود. توصیف بوی کمربند چرمی طبیعی دشوار است، اما اگر حتی بعد از گذشت سال ها آن را استشمام کنید، می توانید آن را تشخیص دهید.

از طرف دیگر چرم مصنوعی هیچ بویی نخواهد داشت. یا حداقل آنها شبیه نفتا خواهند بود. سپس چرم واقعی آب را جذب می کند. اگر سعی کنید یک قطره آب روی یک کمربند چرمی طبیعی بریزید، پس از چند ثانیه چرم آن را جذب می کند.

این بدون تغییر پارچه. آخرین آزمایش بسیار تجربی: یک نوار کوچک از کمربند خود را ببرید و آن را بسوزانید. اگر چرم اصل باشد، قطعه کوچک چروک می شود و رنگ آن تغییر می کند. از طرف دیگر در مورد چرم مصنوعی بوی تند و شبیه پلاستیک سوخته را احساس خواهید کرد.

پنج نکته آسان نهایی برای حفظ کمربندهای چرمی خود به بهترین شکل ممکن. اولین مورد این است که هرگز کمربندها را در شلوار خود رها نکنید، هرگز برای یک ماه یا یک روز.

دوم این است که همیشه یاد بگیرید که آن را حتی قبل از برداشتن آن بکشید. سوم این است که کمربندها را در قلاب های مخصوص یا در یک رخت آویز معمولی آویزان نگه دارید، اما بدیهی است که همیشه در کنار سگک باشد.